KONST / Litografier / Färglitografi 11565365
nr 1156 5365
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Svanar, signerad och numrerad 209/325, motivet: 30x48
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:22:07
18/1 23:24:27
100 kr
22/1 18:17:07
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz